Бикини, танкини и други ...ини | Сите содржини | DW | 21.06.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Бикини, танкини и други ...ини

Од едноделни, дводелни, до танкини и буркини, модата кај костимите за капење продолжува да изненадува. Фрламе поглед врз развојот на оваа мода низ децениите.

Прочитај го и ова