Безбедносната ситуација повторно се врати во речникот на политичарите | Теми на денот | DW | 27.10.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми на денот

Безбедносната ситуација повторно се врати во речникот на политичарите

Оценките за безбедносната ситуација во Македонија повторно ја конфронтираа владата и опозицијата. Ќе се заоструваат ли овие судири? Александар Чомовски анализира

default

Жестока дебата во Парламентот

Аудио и видео прилози на оваа тема

Реклама