Бајерн е шампион и (речиси)никој не се радува? | Старт | DW | 27.04.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Бајерн е шампион и (речиси)никој не се радува?

Шампионската титула во фудбал и годинава ја освои Бајерн Минхен и тоа е јасно неколку кола пред крајот на првенството! Фановите во Минхен сепак се воздржани.

Гледај видео 01:13
Now live
01:13 минути