Барселона е првак на Европа | Теми | DW | 28.05.2009
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Барселона е првак на Европа

Фудбалскиот клуб Барселона ја освои Лигата на шампионите. Шпанците во Рим го совладаа тимот на Манчестер јунајтед со 2 спрема 0. Погледнете ја галеријата со слики!

default

DW.COM