Атмосфера од избирачките места | Северна Македонија | DW | 11.12.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Северна Македонија

Атмосфера од избирачките места

Што посакуваат избирачите? Погледнете ја атмосферата на дел од избирачките места претпладнево.

Гледај видео 01:51

Македонија гласа

Аудио и видео прилози на оваа тема

Реклама