Активности на ЦИА: што знаел Ото Шили? | Теми на денот | DW | 05.12.2005
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Теми на денот

Активности на ЦИА: што знаел Ото Шили?

Новата германска влада нема информации. Опозицијата бара расветлување на настаните

Екс-министерот Ото Шили

Екс-министерот Ото Шили

Реклама