Португалія - Угорщина: 3:3. Роналду двічі врятував збірну

Максим Сидоржевський22 червня 2016 р.

Збірні Угорщини, Ісландії та Португалії вийшли в 1/8 фіналу "Євро-2016", австрійці залишають турнір.

Збірна Угорщини посіла перше місце в групі "F" на чемпіонаті Європи з футболу, який проходить у Франції.

У середу, 22 червня, матч між командами Угорщини та Португалії, який проходив в Ліоні, завершився внічию - 3:3, причому угорці тричі вели в рахунку. За збірну Угорщини м'ячі забили Золтан Геро на 19-й хвилині і капітан команди Балаж Джуджак на 47-й і 55-й хвилинах, у збірній Португалії - Нані на 42-й хвилині і капітан команди Кріштіану Роналду на 50-й і 62-й хвилинах.

Одночасно в Сен-Дені проходив матч Ісландія - Австрія. Ісландці перемогли з рахунком 2:1, забивши вирішальний м'яч на четвертій компенсованій хвилині. До того, як Арнор Траустасон приніс перемогу ісландцям, на 18-й хвилині Йоун Даді Бедварссон вивів збірну Ісландії вперед, на 37-й хвилині австрієць Александар Драгович не реалізував пенальті, пробивши в штангу, а на 61-й хвилині його партнер по команді Алессандро Шепф все ж забив м'яч.

У підсумку в групі "F" збірна Угорщини набрала п'ять очок, стільки ж очок у команди Ісландії, яка зайняла друге місце в групі. Збірна Португалії набрала три очки, але цього їй вистачило для того, щоб вийти в 1/8 фіналу чемпіонату Європи. Австрійці, які набрали одне очко, залишають турнір.

Завершиться груповий етап чемпіонату в середу двома матчами команд групи "E". У Ніцці відбудеться матч Швеція - Бельгія, а в Ліллі Італія зустрінеться з Ірландією.

"Євро-2016": футбол і криваві бійки (16.06.2016)