2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

Після розгрому від Уельсу Росія вибула з "Євро-2016"

Наталія Мехед21 червня 2016 р.

Усі матчі в групі В зіграно - Росія займає останнє місце й вилітає з "Євро-2016". У плей-офф проходять збірні Уельсу та Англії. Словаччина зайняла третє місце і має шанси вийти у наступний раунд.

Гол Ніла Тейлора. Два м'ячі залетіли у ворота росіян ще протягом перших 20 хвилин матчуФото: Reuters/V. Kessler

У групі B на Чемпіонаті Європи з футболу збірні зіграли свої завершальні поєдинки групового етапу. У понеділок, 20 червня, на Муніципальному стадіоні Тулузи збірна Уельсу розгромила команду Росії з рахунком 3:0. У паралельному матчі Англія та Словаччина розписали безголову нічию на стадіоні "Жоффруа-Гішар" у Сент-Етьєні.

Уельс зміг дуже швидко відкрити рахунок: на 11-й хвилині, після подачі Джо Аллена з середини поля, Аарон Ремзі спокійно перекинув Ігоря Акінфєєва. Ще один вихід один на один з голкіпером росіян через дев'ять хвилин реалізував Ніл Тейлор, подвоївши перевагу Уельса. На 67-й хвилині Гарет Бейл, вибігши з-за спин захисників, перекинув м'яч через Акінфєєва і зафіксував остаточний рахунок: 3:0.

Таким чином, Уельс зайняв перше місце у групі B, маючи в активі шість очок. На другому місці - Англія з п'ятьма пунктами. Словаччина набрала чотири очки і має шанси зіграти у плей-оф, адже у нього вийдуть чотири найкращі команди з тих, які зайняли треті місця. Росія, яка спромоглася лише на одну нічию - з Англією - їде додому.