2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

"Євро-2016": Збірна Англії перемогла Уельс з рахунком 2:1

Віталій Дубенський16 червня 2016 р.

Збірній Англії вдалося не тільки зрівняти рахунок, але вирвати перемогу під кінець матчу. Англійські фанати святкують перемогу в матчі.

Англійські фанати святкують перемогу в матчі
Англійські фанати святкують перемогу в матчіФото: Reuters/P. Wojazer

Футболісти збірної Англії у четвер,16 червня, домоглися перемоги над національною командою Уельсу в матчі другого туру групового етапу чемпіонату Європи у Франції. Зустріч, що проходила в французькому місті Ланс, завершилася перемогою англійців з рахунком 2:1.

В першому таймі на 42-й хвилині Гарет Бейл вивів збірну Уельсу вперед. Збірній Англії вдалось відігратися лише після перерви на 56-й хвилині матчу завдяки голу Джеймі Варді. А остаточний рахунок в поєдинку було встановлено вже у компенсований час. Переможний гол для англійців забив Деніел Старрідж.

Деніел Старрідж святкує переможний гол у матчі
Деніел Старрідж святкує переможний гол у матчіФото: Reuters/C. Hartmann

Обидві команди представляють групу В, в яку також входить Словаччина та Росія. Перемога дозволила Англії набрати всього 4 очки і вийти на перше місце. По 3 очки після двох турів набрали Уельс і Словаччина, Росія має лише один бал.