Збірна Німеччини вийшла у чвертьфінал "Євро-2016"

Віталій Дубенський26 червня 2016 р.

Збірна Німеччини продемонструвала впевнену гру і переконливо перемогла словаків з рахунком 3-0.

Футболісти збірної Німеччини після перемоги над словаками
Футболісти збірної Німеччини після перемоги над словакамиФото: Reuters/G. Fuentes

Збірна Німеччини у неділю, 26 червня, в матчі 1/8 фіналу Чемпіонату Європи у Ліллі перемогла збірну Словаччини з рахунком 3-0 та вийшла до чвертьфінальної стадії турніру.

Рахунок у матчі на 8-й хвилині ударом з-за меж штрафного майданчика відкрив захисник німецької збірної Жером Боатенг. Цей гол став для нього першим за більш ніж 60 матчів за збірну Німеччини.

Жером Боатенг святкує забитий гол
Жером Боатенг святкує забитий голФото: picture-alliance/dpa/P. Kneffel

Вже на 14-й хвилині німецька команда могла подвоїти рахунок - суддя призначив пенальті за фол капітана словаків Мартіна Шкртела проти Маріо Гомеса. Однак удар Месута Озіла з 11-метрової позначки парирував воротар Матуш Казачик.

Месут Озіл не зміг забити з пенальті
Месут Озіл не зміг забити з пенальтіФото: Reuters/L. Smith

Другий м'яч німці все ж забили ще до перерви: на 43-й хвилині після сольного проходу та точної передачі півзахисника Юліана Дракслера гол забив Маріо Гомес. А вже на 63-й хвилині сам Дракслер, який був одним з найактиівніших у німецькій команді, переправив м'яч у ворота словаків.

Юліан Дракслер забиває третій гол у ворота словаків
Юліан Дракслер забиває третій гол у ворота словаківФото: Getty Images/M. Hangst

Збірна Словаччини створила за матч кілька небезпечних моментів, однак пробити Мануеля Ноєра не змогла.

Суперником німців у чвертьфіналі стане переможець матчу Іспанія-Італія, який відбудеться 27 червня. Нагадаємо, у першому матчі дня стадії 1/8 фіналу Франція перемогла Ірландію з рахунком 2-1, а напередодні вихід у чвертьфінал оформили Польща, Уельс та Португалія.