Збірна Німеччини з футболу - у чвертьфіналі ЧС-2014

Віталій Кропман, Аніта Грабська1 липня 2014 р.

Німецька збірна вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з футболу, перемігши Алжир у додатковий час із рахунком 2:1. Наступним суперником Німеччини стане Франція.

Андре Шюррле відкрив рахунок матчу
Андре Шюррле відкрив рахунок матчуФото: Reuters

На Чемпіонаті світу з футболу у Бразилії в ніч на вівторок, 1 липня закінчився матч 1/8 фіналу, в якому збірна Німеччини зустрічалася з командою Алжиру. Німецька збірна перемогла в додатковий час із рахунком 2:1.

Протягом усієї гри на полі тривала вперта боротьба. Шанси на перемогу були в обох команд, однак за основний час жодна збірна не здобула перемогу. На другій хвилині додаткового часу гравець німецької збірної Андре Шюррле, який виступає за лондонський "Челсі", зміг відкрити рахунок у матчі. Гравець лондонського "Арсеналу" Мезут Озіл на 119 хвилині подвоїв перевагу збірної Німеччини. Через декілька секунд напівзахисник Алжиру Абдельмумен Джабу відіграв один м'яч.

"Перемога сили волі"

Коментуючи гру німецької збірної, тренер Йоахім Лев сказав, що "після такої гри необхідно віддихатися". "Урешті-решт це була перемога сили волі", - наводить слова Лева агенція спортивної інформації SID у вівторок, 1 липня. Тренер зауважив великий відсоток технічного браку в першій половині матчу. Але, на його думку, у другій половині гри та в додатковий час німецька збірна була кращою, ніж алжирська.

Йоахім Лев особливо відзначив гру воротаря Мануеля Ноєра, який у багатьох епізодах виконував функції останнього захисника, а також гравців, які виходили на заміну. "Хедіра і Шюррле надали команді прискорення", - зауважив тренер.

Наступний суперник - Франція

У чвертьфіналі Чемпіонату світу з футболу, у п'ятницю, 4 липня, німецька збірна змагатиметься з французькою. На думку голкіпера німецької команди Мануеля Ноєра, в цьому матчі Німеччина зазнає тяжчого випробування.

Автор першого голу в ворота збірної Алжиру Андре Шюррле вважає, що гри, яку Німеччина показала в 1/8 фіналу, для перемоги над Францією не вистачить: "Вони сильні в атакуючих діях, отже, ми повинні ще додати". Водночас гравець німецької збірної не сумнівається в перемозі своєї команди.

Усі результати матчів ЧС-2014 дивіться тут.