Німці перемогли шведів на ЧС-2018 з футболу з рахунком 2:1

Наталія Мехед
23 червня 2018 р.

Гол Тоні Крооса у ворота шведів після розиграшу штрафного на останній доданій хвилині матчу приніс збірній Німеччині важливу перемогу у груповому матчі на ЧС-2018 з футболу.

Тоні Кроос (під восьмим номером) святкує забитий гол у ворота шведів
Тоні Кроос (під восьмим номером) святкує забитий гол у ворота шведівФото: Reuters/M. Dalder

Збірна Німеччини у суботу, 23 червня, перемогла команду Швеції у груповому матчі на Чемпіонаті світу з футболу-2018 з рахунком 2:1. Голи шведам забили Марко Ройс та Тоні Кроос.

Попри перевагу збірної Німеччини у володінні м'ячем у першому таймі  рахунок відкрили шведи, які  реалізували  швидку контратаку: гол у ворота німців на 32-й хвилині забив Ола Тойвонен.

Ола Тойвонен радіє забитому німцям голу
Ола Тойвонен радіє забитому німцям голуФото: Reuters/F. Lenoir

Однак у другом таймі німцям вдалося зрівняти рахунок - вже на 49-й хвилині Марко Ройс (Marco Reus) відправив м'яч у ворота суперника.

Перший гол на ЧС-2018 у німців забив Марко Ройс
Перший гол на ЧС-2018 у німців забив Марко РойсФото: Reuters/F. Lenoir

За десять хвилин до завершення матчу німецький захисник Жером Боатенґ (Jerome Boateng) отримав другу жовту картку і залишив поле. Німці залишилися вдесятьох.

Результат матчу було визначено на останній доданій арбітром хвилині, на якій Тоні Кроос (Toni Kroos) після розіграшу штрафного красивим ударом забив переможний гол у ворота шведів.

Нагадаємо, чинні чемпіони світу з футболу, збірна Німеччини, розпочали виступ на ЧС-2018 з поразки - у матчі проти збірної Мексики німці поступилися з рахунком 0-1. Вирішальним став гол, забитий на 35-й хвилині Ірвінгом Лосано. Попри домінування в другому таймі німцям не вдалося зрівняти рахунок.

Заключний матч збірної Німеччини в групі F відбудеться 27 червня. У ньому німці зустрінуться з командою Південної Кореї. Завдяки перемозі над шведами чинні чемпіони світу мають непогані шанси на продовження боротьби на турнірі в стадії плей-оф.

ЧС-2018: яка збірна найгламурніша? (18.06.2018)

Навіщо німецький пенсіонер приїхав на ЧС-2018 на тракторі? (18.06.2018)