Еліна Світоліна захистила титул в Римі

Андрій Пробитюк
20 травня 2018 р.

Українка впевнено розгромила першу ракетку світу Сімону Галеп з рахунком: 6:0, 6:4, захистивши титул.

Тенніс
Еліна Світоліна (архівне фото)Фото: Reuters/G. Fuentes

Українська тенісистка Еліна Світоліна в неділю, 20 травня, у фінальному поєдинку тенісного терніру категорії Premier в італійському Римі впевнено перемогла першу ракетку світу, румунку Сімону Галеп.

Перший сет тривав лише 19 хвилин - "сіяна" на турнірі четвертою Світоліна не віддала суперниці жодного гейму: 6:0. На початку другого Еліна знову взяла подачу суперниці і не втрачала перевагу до кінця сету, котрий завершився з результатом: 6:4.

Таким чином Еліна Світоліна змогла захистити здобутий у Римі минулого року титул. Тоді вона перемогла Сімону Галеп у трьох сетах.

Турнір у Римі - останній з великих турнірів перед Відкритою першістю Франції, яка стартує за тиждень, 27 травня. Нагадаємо, Еліна Світоліна цього року виграла турнір категорії Premier в Дубаї.

Українка Світоліна сенсаційно переграла першу ракетку світу Вільямс (10.08.2016)