24-ий тур Бундесліґи: Все стало на місця - "Баварія" очолює турнірну таблицю

1 березня 2010 р.

Після 652 днів, які мюнхенський футбольний клуб провів не на лідерській позиції, команда очолила першість. Цьому сприяла нічия "Баєра" зі слабачком "Кельном". Тимощук зміг зіграти лише на останніх хвилинах матчу.

Рібері - автор гола на вагу золота для "Баварії"Фото: AP

«Баварія»-«Гамбург» 1:0

Для ФК «Баварія» довге очікування лідерства в турнірній таблиці нарешті завершилося. Причому якраз у день 110-річчя клубу. Мюнхенці знову на троні Бундесліґи, після 652 несприятливих днів, завдяки перемозі 1:0 над гамбурзьким HSV. Успіх приніс «Баварії» на 78-й хвилині Франк Рібері. Амбіційний Луї ван Гаал сказав: «Я гадаю, що це дуже важливо як для публіки, так і для мого керівництва і для гарних відгуків у пресі. Вони давно зачекалися, я – трохи менше».

«Баєр Леверкузен»-«Кельн» 0:0

«Осінній чемпіон» леверкузенський «Баєр» хоча й встановив рекорд Бундесліґи, провівши 24 гри поспіль без поразки, але втратив важливі два очки та лідерство. В рейнському дербі з «Кельном» потрібно було вигравати. Тренер Юпп Гейнкес був розгублений: «Дуже шкода, що гра така малорезультативна, адже в другому таймі гра йшла практично в одні ворота. Але я не можу ні в чому звинувачувати команду, і такі ігри трапляються».

«Шальке»-«Борусія» 2:1

Змагання за третє і четверте місця, які дають право брати участь в міжнародних турнірах, стає усе напруженішим. Програвши «Шальке», дортмундська «Борусія» вже відчуває позаду дихання конкурентів.

«Вердер»-«Майнц» 2:1

Бременці отримали перемогу в матчі з «Майнцем 05». З цього приводу тренер Томас Шаф зауважив: «Сьогодні було непросто вистояти, противник докладав усіх сил».

«Штутґарт»-«Айнтрахт» 2:1

Переможцем матчу між 7-им та 8-им місцями турнірної таблиці став гравець «Штутґарту» та німецької збірної Какау, який забив обидва м’ячі у ворота франкфуртського «Айнтрахту». «Я дуже радію цій перемозі,- сказав Крістіан Ґросс, тренер штутґартців, - не в останню чергу тому, що це перша перемога в цьому сезоні. Але третій гол в другому таймі був би не зайвим».

«Герта»-«Гоффенгайм» 0:2

Для столичного клубу «Герта» ризик вилетіти з Бундесліґи дедалі ймовірніший. Чергову поразку тренер Фрідгельм Функель прокоментував так: „На жаль, ми не використали можливості для забивання. Ми розпорядились ними почасти халатно». Берлінці таким чином залишаються на останній сходинці у Бундеслізі.

«Фрайбург»-«Борусія Мьонхенґладбах» 1:1

Для «Фрайбурга» нічийний рахунок з мьонхенґладбаською «Борусією» був більш приємним, ніж для опонента.

«Нюрнберг»-«Бохум» 0:0

Клуб з Нюрнберга, який також ризикує перейти до другої Бундесліґи в кінці сезону, здобув одне очко в грі з «Бохумом», завдяки чому піднявся з 17-го на 16-те місце, обійшовши «Ганновер».

«Ганновер»-«Вольфсбург» 0:1

Ганноверська команда програла землякам з Вольфсбурга нижньосаксонське дербі, з приводу чого тренер Мірко Сломка підсумував: «Для мене особисто шість ігр і жодного пункту – дещо приголомшливо. Але команда заслуговує на перемогу, і фани також».

Anatolij Tymoschtschuk
Тимощук - появ на полі в новому році - усього триФото: picture alliance / dpa

Статистика Тимощука

Появ на полі 11-мільйонного придбання «Баварії» Анатолія Тимощука в Новому році - усього три:

17 січня – в матчі з «Гоффенгаймом» на 90-й хвилині;

28 лютого – на 89-й в грі проти HSV (Гамбург);

9 лютого – в кубковому матчі з друголігістом «Фюртом» Тимощук хоч і грав у стартовому складі, але не вразив тренера і був замінений.

Автори: Захар Бутирський, Арнульф Бьотгер

Редактор: Тетяна Бондаренко