Себастьян Феттель став наймолодшим дворазовим чемпіоном «Формули-1» | Політичні новини з Європи: аналітика, прогнози, коментарі | DW | 09.10.2011

Європа

Себастьян Феттель став наймолодшим дворазовим чемпіоном «Формули-1»

Німецький гонщик Себастьян Феттель захистив свій титул чемпіона світу у "Формулі-1". 24-річний Феттель у неділю (9 жовтня) фінішував третім на Гран-прі у Японії, забезпечивши собі перемогу за підсумком балів.

Себастьян Феттель

Себастьян Феттель - гонщик «Ред Булл», прийшовши до фінішу Гран-прі Японії третім,  достроково завоював титул чемпіона, який став для нього вже другим поспіль. Перемогу на етапі здобув британець Дженсон Баттон, який випередив Фернандо Алонсо з Іспанії.

«Це був дуже довгий сезон, фантастичний, і він ще не завершився. Виграти тут, у Японії, чемпіонат – це фантастика», - заявив Феттель журналістам на прес-конференції після  завершення перегонів.  «Феттель фантастично їздив. Цього року він майже не припускався помилок», - прокоментував підсумки змагань Фернандо Алонсо з Ferrari.

«Сильний результат»

Sebastian Vettel - Große Preis von Suzuka

Результат, кажуть спортивні оглядачі, був передбачуваним. Щоравда, цього разу перевага Себастьяна Феттеля не була настільки відчутною. На старті Баттон зреагував краще Феттеля, але той мало не витіснив його з траси. Феттель повідомив, що гонка в Японії відбувалася не так легко, як розраховували у його  команді. "Ми були не настільки швидкими на м'яких шинах, як планували.  Але це сильний результат. Я хочу подякувати своїй команді", - зазначив дворазовий чемпіон. Третього результату на цьому етапі Феттелю вистачило, щоб за підсумковим результатом стати недосяжним для своїх суперників.

Фінал Гран-прі в Японії  став розчаруванням для Дженсона Баттона, який розраховував наздогнати Феттеля за балами. За підсумками перегонів Баттон посів другу позицію загального заліку.