Новини

Мюнхенська "Баварія" знову виборола титул чемпіона Німеччини

За три матчі до завершення цьогорічного футбольного сезону в Бундеслізі, мюнхенська "Баварія" забезпечила собі першість перемогою з рахунком 6:0 над "Вольфсбургом".

Гравці Баварії Мюнхен після перемоги над Вольсбургом

Гравці "Баварії" Мюнхен святкують перемогу в матчі проти "Вольсбурга", що подарувала їм цьогорічну першість

Вп'яте поспіль мюнхенська "Баварія" здобула першість у німецькій Бундеслізі. Це уможливила перемога баварців у грі проти "Вольфсбурга". Проведений у суботу, 29 квітня, матч завершився з розгромним рахунком 6:0 на користь мюнхенців. Підопічні тренера Карла Анчелотті, котрі грали в гостях, вирвались вперед вже на 19-й хвилині матчу. Останній гол у грі було забито на 85-й хвилині, передає інформагенція dpa.

Тож у підсумку відрив між "Баварією" та найближчим суперником клубом "РБ Лейпциг", що йде другим у таблиці, становить 10 очок. Хоч до завершення футбольного сезону Бундесліги 2016/2017 залишилось три матчі, баварці стали беззаперечним переможцем змагань.

Загалом мюнхенці вже 27 разів виборювали тутул чемпіона Бундесліги.

Дивитись відео 02:45

Сенсація у Бундеслізі: у "Баварії" - невідомий конкурент (10.03.2017)