Рафаель Надаль вдесяте виграв Roland Garros

Дмитро Прокопчук
11 червня 2017 р.

Рафаель Надаль переміг третю ракетку світу Стена Вавринку. Не програвши жодного сету, Надаль став чемпіоном турніру.

Рафаель Надаль знову переміг
Рафаель Надаль знову перемігФото: Reuters/B. Tessier

Іспанський тенісист Рафаель Надаль у неділю, 11 червня, вдесяте виграв Відкритий чемпіонат Франції, турнір серії "Великого шолома" Roland Garros в чоловічому одиночному розряді. У фіналі Roland Garros-2017 Надаль, котрий посідає четверте місце в рейтингу АТР, завдав поразки представнику Швейцарії, третій ракетці світу, Стену Вавринці - 6:2, 6:3 6:1.

Першим суперником іспанця на нинішньому турнірі став француз Бенуа Пер. Його Надаль здолав у трьох сетах - 6:1, 6:4, 6:1. У другому колі Надаль переміг голландця Робіна Газе - 6:1, 6:4, 6:3. У матчі третього кола він програв лише один гейм. Його суперником був грузин Ніколоз Басилашвілі. Надаль виграв у нього з рахунком 6:0, 6:1, 6:0. В четвертому колі Надаль зустрічався зі своїм співвітчизником - Роберто Баутістою. Його Рафаель також переміг у трьох сетах - 6:1, 6:2, 6:2. У чвертьфіналі суперником Надаля був ще один іспанець - Пабло Карреньйо-Буста. Матч виявився нетривалим: за рахунку 2:6, 0:2 Карреньо-Буста відмовився від подальшої боротьби. Що стосується півфіналу, то тут Надаль виграв у австрійця Домініка Тіма - 6: 3, 6: 4, 6: 0. Таким чином, на Roland Garros-2017 Надаль не програв жодного сету.

Як повідомлялося, напередодні переможницею Roland Garros у фіналі змагання в жіночому одиночному розряді стала латвійська тенісистка Єлена Остапенко. Вона здобула перемогу над представницею Румунії Сімоною Галеп з рахунком 4:6, 6:4, 6:3.