Збірна України поступилася хорватам і не поїде на ЧС-2018

Максим Сидоржевський
10 жовтня 2017 р.

Під час домашнього матчу на "Олімпійському" у Києві збірна України з футболу пропустила два "сухих" голи від хорватів і упустила шанс зіграти у фінальній частині ЧС-2018 у Росії.

Збірна Хорватії позмагається за путівку на Чемпіонат Світу у матчах плей-офф
Збірна Хорватії позмагається за путівку на Чемпіонат Світу у матчах плей-оффФото: Imago/ZumaPress

Національна збірна України з футболу у понеділок, 9 жовтня, програла заключний матч відбіркового турніру Чемпіонату світу з футболу 2018 року та таким чином не отримала путівку у фінальну частину турніру. Матч проти збірної Хорватії, який відбувся на стадіоні "Олімпійський" у Києві, завершився з рахунком 0:2. Дублем у матчі в середині другого тайму відзначився хорватський нападник Андрей Крамарич.

У підсумку збірна України фінішувала на третьому місці у групі І, набравши 17 очок. Перше місце у групі з 22 очками посіла збірна Ісландії, отримавши путівку на ЧС-2018. У понеділок вона з рахунком 2:0 перемогла у домашньому матчі команду Косова. В активі ісландців 22 очка. На другому місці в групі фінішувала збірна Хорватії, яка здобула 20 очок.

Коментуючи поразку у заключному матчі групового турніру, головний тренер збірної України Андрій Шевченко зазначив, що "дуже задоволений" грою гравців збірної, але водночас йому "дуже прикро за результат". "Після першого тайму у нас була дуже велика надія. Нам не вистачило вміння, досвіду. У нас безліч гравців молодих, у яких не вистачає досвіду. Суворо судити я їх не буду і нікому не дозволю", - наголосив тренер української збірної.

Україна-Ісландія: нічия і фани за стадіоном (06.09.2016)