Спорт

Біатлоністка Дальмаєр принесла ФРН перше "золото" на ОІ-2018

Дмитро Прокопчук
10 лютого 2018 р.

Лаура Дальмаєр перемогла на спринтерській дистанції 7,5 кілометра. Також цього дня відзначилися ковзанярки з Нідерландів, які посіли всі три призові місця на дистанції 3000 метрів.

Лаура Дальмаєр принесла Німеччині "золото"
Лаура Дальмаєр принесла Німеччині "золото"Фото: picture-alliance/dpa/M. Kappeler

Німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр (Laura Dahlmeier) у суботу, 10 лютого, перемогла у спринтерській гонці на 7,5 кілометра та принесла своїй країні першу золоту медаль на 23-х зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані.

24-річна спортсменка, яка беззаперечно домінувала минулого сезону, завершила гонку без промахів на двох вогневих рубежах та випередила на 24,2 секунди норвежку Марте Олсбю, яка змушена була бігти одне штрафне коло. Третьою фінішувала чеська біатлоністка Вероніка Віткова. Найкращою серед українок стала Віта Семеренко, яка з одним промахом посіла 14-те місце. Її сестра Валя заробила три штрафні кола й фінішувала 46-ю. Анастасія Меркушина - на 55-му місці, а Ірина Варвинець - на 73-му.

Перемоги для господарів та голландців

У змаганнях з шорт-треку у чоловіків на дистанції 1500 метрів переміг господар змагань Лім Хе Чун, "срібло" завоював представник Нідерландів Шинкі Кнегт, а третю сходинку посів олімпієць із Росії Семен Єлістратов.

У ковзанярському спорті на дистанції 3000 метрів серед жінок весь п'єдестал зайняли нідерландки: перемогла Карлейн Ахтеректе, на другому місці - Ірен Вюст, а на третій сходинці - Антоінетте де Йонг.

Нагадаємо, першу золоту медаль Олімпіади завоювала шведська лижниця Шарлотте Калла, яка перемогла в скіатлоні на дистанції 15 кілометрів.

10 лютого також має також визначитися переможець у стрибках з нормального трампліна серед чоловіків.

5 причин дивитись зимові Олімпійські ігри (09.02.2018)