Zgjedhjet serbe dhe intervistë me Bujar Hoxhën, drejtor i organizatës CARE në Kosovë | Hapat | DW | 03.05.2008
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
  • Data 03.05.2008
  • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
  • Shtypni Shtypeni faqen
  • Permalink http://p.dw.com/p/Dt0J