Top-transferet e verës në futboll | Të gjitha përmbajtjet | DW | 12.09.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Top-transferet e verës në futboll

2,5 miliardë euro kanë shpenzuar klubet e ligave më të mëdha europiane në Angli, në Spanjë, në Francë, në Itali dhe në Gjermani këtë verë për tërheqjen e lojtarëve të rinj. Një vështrim në trnsferimet më të rëndësishme.