Tipike e lindjes – Tipike e perëndimit | Rruga drejt bashkimit | DW | 02.07.2009
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Rruga drejt bashkimit

Tipike e lindjes – Tipike e perëndimit

Gjermanët janë prej kohësh një popull. Megjithatë shpesh vazhdohet të thuhët „tipike e lindjes“ „tipike e perëndimit“! Klishetë, prodhimet, traditat – këtu ndodhet një përmbledhje e tyre. Klikoni dhe do shihni.

 • Data 02.07.2009
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/HkwR
 • Data 02.07.2009
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/HkwR