Suprizat e koalicionit qeverisës në Gjermani | Të gjitha përmbajtjet | DW | 02.12.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Suprizat e koalicionit qeverisës në Gjermani

Me interes të madh u prit në Gjermani e Europë marrëveshja e koalicionit mes unionit konservator dhe socialdemokratëve.

Shiko videon 05:20