Sulmuesit më të mirë të Botërorit në Brazil | Të gjitha përmbajtjet | DW | 30.05.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Sulmuesit më të mirë të Botërorit në Brazil

Mijëra tifozë në stadiume dhe miliona të tjerë që qëndrojnë para ekraneve të televizorit shpërthejnë në delir kur shënohet gol. Ja cilët janë sulmuesit që mund të emocionojnë më shpesh tifozët!