Sprachbar | Mësoj gjermanisht | Podcasting & Feeds | DW | 16.10.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Podcasting & Feeds

Sprachbar | Mësoj gjermanisht

Sprachbar – i është një ofertë, që ju fut në sekretet dhe karakteristikat e gjuhës gjermane. Shijojini shpjegimet për titujt, citatet nga letërsia ose për gramatikën.

Sprachbar

Sprachbar

Shfrytëzojini ofertat tona në audio për orën e mësimit ose në udhëtim, për të mësuar si autodidakt. Abonohuni këtu për të gjitha pjesët e Sprachbar!

DW.COM

WWW Linke

 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/FbBx
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/FbBx