Spastrimi etnik në Mitrovicë, ndërprerja e ekspozitës kosovare në Beograd dhe konferenca për statusin në Berlin | Hapat | DW | 09.02.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Spastrimi etnik në Mitrovicë, ndërprerja e ekspozitës kosovare në Beograd dhe konferenca për statusin në Berlin

Audio dhe video për temën

 • Data 09.02.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/D54A
 • Data 09.02.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/D54A