Si mund të tejkalohet urrejtja ndëretnike dhe sa reale ishin kërcënimet serbe për sanksione ekonomike ndaj Kosovës? | Hapat | DW | 16.03.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Si mund të tejkalohet urrejtja ndëretnike dhe sa reale ishin kërcënimet serbe për sanksione ekonomike ndaj Kosovës?

Audio dhe video për temën

 • Data 16.03.2008
 • Autor Bahri Cani
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/DPBX
 • Data 16.03.2008
 • Autor Bahri Cani
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/DPBX