1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Shumica e minoriteteve e mbështesin pavarësinë e Kosovës

Gjendja e sigurisë në prag të zgjidhjes së statusit të Kosovës dhe qëndrimi i minoriteteve ndaj pavarësisë së saj.

default

Kisha e Pejës

Audio dhe video për temën

 • Data 16.12.2007
 • Autor Bahri Cani
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/CcQS
 • Data 16.12.2007
 • Autor Bahri Cani
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/CcQS