1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Rusia zgjedh

Rusia ndodhet para zgjedhjeve presidenciale. Vëzhguesit kritikë janë të bindur se rezultati i zgjedhjeve është caktuar me kohë.

default

Rusia zgjedh

Këtë e tregoi edhe mënyra se si u zhvillua fushata elektorale: As që mund të bëhet fjalë për zgjedhje të lira dhe të drejta., Putini vazhdon të inskenohet si "babai i kombit".
 • Data 27.02.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/DETW
 • Data 27.02.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/DETW