Rikonfirmohen marrëdhëniet Kosovë Gjermani | Hapat | DW | 08.12.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Rikonfirmohen marrëdhëniet Kosovë Gjermani

Marrëdhëniet Kosovë - Gjermani, pas incidentit të arrestimit të tre agjentëve të BND-së. Zëra nga Kosova.

Pas incidentit të arrestimit dhe lirimit mëpas të tre punonjësve të BND-së, Shërbimit Informativ Gjerman, rikonfirmohen marrëdhëniet Kosovë - Gjermani. Megjithatë hija e incidentit mbetet në to.

Audio dhe video për temën

 • Data 08.12.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/GBol
 • Data 08.12.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/GBol