Prostitucioni dhe trafikimi i qenjeve njerëzore në Serbi dhe pozita e grave rome në Kosovë | Hapat | DW | 24.02.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Prostitucioni dhe trafikimi i qenjeve njerëzore në Serbi dhe pozita e grave rome në Kosovë

Audio dhe video për temën

 • Data 24.02.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/DCTb
 • Data 24.02.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/DCTb