Polonia mes entuziazmit dhe skepticizmit për Evropën | Të gjitha përmbajtjet | DW | 22.07.2015
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Ballina

Polonia mes entuziazmit dhe skepticizmit për Evropën

Polonia mes entuziazmit dhe skepticizmit për Evropën

Shiko videon 04:39
 • Data 22.07.2015
 • Kohëzgjatja 04:39 min.
 • Fjalët kyç Evropa, Polonia
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/1G2QW