1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Nga merret energjia në Gjermani?

default

Shtëpitë në Gjermani do të mbeteshin në errësirë dhe të ftohta dhe makinat do të ngeceshin në vend, nëse nuk do të kishte naftë, qymyr dhe gaz.

DW.COM

 • Data 24.03.2009
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/HIvo
 • Data 24.03.2009
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/HIvo