Ndihma financiare gjermane për shqiptarët dhe kosovarët që kthehen | Të gjitha përmbajtjet | DW | 03.01.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Ndihma financiare gjermane për shqiptarët dhe kosovarët që kthehen

Shiko videon 06:22
Now live
06:22 minuta