Momente të paharruara në ceremonitë hapëse të Lojërave Olimpike | Të gjitha përmbajtjet | DW | 04.08.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Momente të paharruara në ceremonitë hapëse të Lojërave Olimpike

Muhhamed Ali, foshnja e Hiroshimës, një hark me shiegjetë dhe një hartë gjigante botërore, ceremonitë e hapjes së Lojërave Olimpike ofrojnë çdoherë momente rrënqethëse.