Mission Europe | Mësoj gjermanisht | Podcasting & Feeds | DW | 16.10.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Podcasting & Feeds

Mission Europe | Mësoj gjermanisht

Mission Europe është një kurs gjuhe për fillestarët dhe përbëhet nga tregimet fantastike policore Mission Berlin, Misja Kraków dhe Mission Paris. Hyni në botën e gjuhëve dhe mësoni gjermanisht, polonisht ose frëngjisht!

Mësoni gjuhë të huaja me ndodhitë e Mission Europe-s

Mësoni gjuhë të huaja me ndodhitë e Mission Europe-s

Përdorini ofertat tona për dëgjim për orën e mësimit ose në udhëtim, për të mësuar si autodidakt. Abonohuni këtu për të gjitha ngjarjet e Mission Berlin, Misja Kraków ose Mission Paris!

DW.COM

WWW Linke

 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/FaZm
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/FaZm