Kinematë gjermane | Ballina | DW | 04.12.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Kinematë gjermane

Stina e ftohtë erdhi, dhe bashkë me të koha për të shkuar në kinema. Galeria fotografike tregon një përzgjedhje të kinemave më të njohura në Gjermani.