Karl Lagerfeld në Bonn | Të gjitha përmbajtjet | DW | 02.04.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Karl Lagerfeld në Bonn

Ekspozita e artit në Bonn tregon koleksionet që mbreti gjerman i modës Karl Lagerfeld, ka krijuar për firmat e famshme si Fendi, Chloé, Lagerfeld dhe Chanel. Një udhëtim nëpër 60 vjet të historisë së modës.