Intervistë me liderin socialist serb, Ivica Daçiq dhe mosmarrëveshjet rreth pronave të manastirit të Deçanit | Hapat | DW | 08.06.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Intervistë me liderin socialist serb, Ivica Daçiq dhe mosmarrëveshjet rreth pronave të manastirit të Deçanit

Audio dhe video për temën

 • Data 08.06.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/EFf2
 • Data 08.06.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/EFf2