Intervistë me Ali Ahmetin për gjendjen në Maqedoni dhe reagimet ndaj enciklopedisë | Hapat | DW | 02.10.2009
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Intervistë me Ali Ahmetin për gjendjen në Maqedoni dhe reagimet ndaj enciklopedisë

Akademia Maqedonase e Shkencave dhe Arteve ka tërhequr nga shitja enciklopedinë e saj, me të cilët ofendohen shqiptarët. Lidhur me këtë endiklopedi dhe domethënien e saj flet Ali Ahmeti, lider i BDI-së.

Autor: Sveto Toevski/Fatos Musliu

Redaktoi: Bahri Cani

Audio dhe video për temën

 • Data 02.10.2009
 • Autor Bahri Cani
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/JwQs
 • Data 02.10.2009
 • Autor Bahri Cani
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/JwQs