Hanoi i vogël në Berlin | Të gjitha përmbajtjet | DW | 18.10.2013
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Hanoi i vogël në Berlin

Qendra vietnameze në mes të Berlinit ofron shumëllojshmëri mallrash dhe shërbimesh dhe vazhdon të rritet.

Shiko videon 02:53