Futbolli dhe huliganët e Ballkanit | Hapat | DW | 10.10.2009
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Futbolli dhe huliganët e Ballkanit

Kohët e fundit janë shpeshtuar rastet e përleshjeve mes tifozëve gjatë ndeshjeve futbollistike në Bosnje-Hercegovinë dhe vendet e tjera të rajonit ballkanik. Vëzhguesit e përcjellin me shqetësim këtë formë të re të dhunës ndëretnike. Një informacion nga Sreçko Matiq.

Audio dhe video për temën

 • Data 10.10.2009
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/K3XJ
 • Data 10.10.2009
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/K3XJ