Franz Beckenbauer mbush 70 vjeç | Të gjitha përmbajtjet | DW | 10.09.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Franz Beckenbauer mbush 70 vjeç

Futbollist i jashtëzakonshëm, personalitet i fortë në fushë dhe jashtë saj. Franz Beckenbauer e ka influencuar dhe ndryshuar historinë e futbollit gjerman. Imazhe nga pikat kulmore të karrierës së tij.

xx