Forcat e Sigurisë së Kosovës | Hapat | DW | 18.08.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Forcat e Sigurisë së Kosovës

Procesi i shndërrimit të TMK-së në FSK

Me ndihmën e NATO-s dhe të KFOR-it TMK-ja do të shndërrohet në FSK. Medime të ekspertëve për këtë proces

Audio dhe video për temën

 • Data 18.08.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/F05T
 • Data 18.08.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/F05T