1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Großbritannien Terroranschlag in London | Whitehall, Polizei am Tag danach (picture-alliance/dpa/J. Brady)

Londra goditet nga terrori

Kampfpanzer vom Typ Leopard 2 (Imago/teutopress)

Sinjali i Gjermanisë: Më pak eksport armësh drejt Turqisë

Rex Tillerson Anti -IS- Koalition Washington (picture alliance/dpa/C. Owen)

Koalicioni global i vendosur në luftë kundër IS-it

Deutschland CDU Bundesparteitag in Essen Rede Merkel (Reuters/K. Pfaffenbach )

"Sulm kundër zemrës së demokracisë"

Brüssel Gedenken Schuman-Platz im Europa-Viertel Denkmal (DW/B. Riegert)

Brukseli përkujton viktimat

Mazedonien Johannes Hahn EU-Kommissar für Nachbarschaftspolitik (MIA)

Hahn: Të respektohet shumica parlamentare

Shiko videon 02:39
Shiko videon 05:32

Video të tjera

DW-RTK: Ballkani i rrezikshëm dhe lufta verbale e Erdoganit kundër Europës

Jehona e duarve që nuk u afruan në Oval Office në Shtëpinë e Bardhë...

DW-RTK: Merkel tek Trump dhe halli i Gjermanisë me popullsinë e plakur

Më shumë Europë? Ndiqni edicionin e Deutsche Welles!