Fluks i ri nga Kosova apo propagandë dhe mashtrim? | Të gjitha përmbajtjet | DW | 08.09.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Fluks i ri nga Kosova apo propagandë dhe mashtrim?

Shiko videon 01:56