1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Ballkani

Fatmir Sejdiu në intervistë

Në një intervistë dhënë programit serb të Deutsche Welles presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu, flet për gjendjen e sigurisë, për rikonfigurimin e Unmikut, kushtetutën e Kosovës si dhe strukturat paralele serbe në Kosovë.

Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu në intervistë me Zulfije Jakupin

Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu në intervistë me Zulfije Jakupin

I pyetur fillimisht nga korrespodentja Zulfije Jakupi për gjendjen aktuale, presidenti Sejdiu tha:

 • Data 04.07.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/EWPv
 • Data 04.07.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/EWPv