1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Eulexi dhe Serbia, romët dhe vizat

Bashkëpunimi i Eulexit me Serbinë, gjendja e romëve në Kosovë dhe kërkesat e liberalëve për lehtësimin e regjimit të vizave për bashkimin familjar në Gjermani.

Audio dhe video për temën

 • Data 06.03.2009
 • Autor Bahri Cani
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/H72V
 • Data 06.03.2009
 • Autor Bahri Cani
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/H72V