DK Deutsch lernen Albanisch Multiklick C2-3 | Kurs i gjermanishtes | DW | 15.10.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Kurs i gjermanishtes

DK Deutsch lernen Albanisch Multiklick C2-3

Një burrë i vjetër me mjekër, që mban një flamur blu dhe të bardhë

DW.COM

 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/FZkv
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/FZkv