Dialogu i të rinjëve, kthimi i serbëve në Kosovë dhe parkimi në Leskovc | Hapat | DW | 31.05.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Dialogu i të rinjëve, kthimi i serbëve në Kosovë dhe parkimi në Leskovc

Audio dhe video për temën

 • Data 31.05.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/EAOa
 • Data 31.05.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/EAOa